Serwis

W sezonie żniwnym serwis czynny 24h na dobę, 7 dni w tygodniu

Jeżeli poszukujecie Państwo profesjonalnego serwisu dla swojej maszyny to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Infolinia
serwisowa
tel. 505 175 926 serwis@kisiel.info

Usługi serwisowe - Jesteś w dobrych rękach

 

SPRAWDŹ PROMOCJĘ

 

Naszym priorytetem jest to aby każda serwisowana przez nas maszyna była w 100% sprawna i nie przysporzyła problemów podczas prac polowych, a jeżeli takowe się zdarzą, szybko je usunąć. Wieloletnie szkolenia pozwoliły nabrać nam doświadczenia które znacznie przyczyniło się do szybkości oraz niezawodności działania. Obecnie zatrudniamy 16 serwisantów którzy już niejednokrotnie udowadniali że nie straszna im żadna usterka. Potwierdza to rzesza zadowolonych klientów którzy powierzyli nam swoje maszyny.

Kolejnym atutem wartym wspomnienia jest nasz serwis mobilny. Obecnie w terenie działa dwanaście samochodów serwisowych, przystosowanych do drobnych usterek i podstawowej obsługi technicznej. W przypadku poważniejszych awarii w siedzibie głównej firmy znajduje hala serwisowa z 12 stanowiskami do której własnym transportem możemy przywieść praktycznie każdy sprzęt. Jeżeli poszukujecie Państwo profesjonalnego serwisu dla swojej maszyny to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.


Części zamienne - Gwarancja jakości na długie lata

                                                      

 

oraz wszystkich innych popularnych marek na rynku.

Oferujemy części oryginalne i zamienniki oraz łożyska, paski klinowe, opony, szyby, akumulatory, płyny oraz wszystkie inne rzeczy niezbędne dla rolnictwa . Obecnie na stanie posiadamy ponad 10 tys. różnych pozycji do Państwa maszyn w najlepszych cenach.

Kupując w naszym sklepie możecie liczyć na konkurencyjne ceny oraz fachową pomoc w doborze odpowiednich części. W tym celu do państwa dyspozycji jest 4 fachowców z dziedziny części zamiennych.

Ponieważ sami jesteśmy rolnikami z ponad 20 letnim doświadczeniem z zakresu świadczenia usług dla rolnictwa, wiemy jak ważną rolę odgrywa czas oraz niezawodność. W tym celu uruchomiliśmy dla Państwa pierwszy tak profesjonalny sklep rolniczy na rynku. Nasza szybkość działania znacznie przyczyni się do Waszego sukcesu. Zapraszamy do działu "Części Zamienne".