Kontakt

Nasze oddziały

woj. świętokrzyskie

P.P.H.U. MARIAN KISIEL

Górno 88
26-008 Górno
woj. świętokrzyskie

Tel./fax 41 302 31 10
Tel. 41 302 32 10

Dział maszyn rolniczych

Kierownik regionalny

Krzysztof Surowiec
tel.kom. 512 056 556
krzysztof.surowiec@kisiel.info

Przedstawiciele handlowi

Paweł Białogoński
tel.kom. 721 948 880
pawel.bialogonski@caseih.com.pl

Paweł Nowakowski
tel.kom. 519 100 518
pawel.nowakowski@kisiel.info

Dział części zamiennych

Michał Tofil
tel. 576 455 279
ph2@kisiel24.pl

Bartosz Kornacki
tel. 732 732 392
ph1@kisiel24.pl

Sprzedaż internetowa części zamiennych

tel. 511 292 292

woj. małopolskie

Oddział w Miechowie

ul. Racławicka 36
32-200 Miechów
tel/fax. 41 389 90 05

Dział maszyn rolniczych

Kierownik regionalny

Dariusz Czajkowski
tel.kom. 504 107 512
miechow@kisiel.info

Przedstawiciel handlowy

Adrian Kwiecień
tel.kom. 505 222 768
adrian.kwiecien@caseih.com.pl

woj. podkarpackie

Oddział w Jasionce

Jasionka 908F (droga DK19)
36-002 Jasionka
biuro@kisiel.info

Dział maszyn rolniczych

Kierownik regionalny

Paweł Michałek
tel.kom. 502 041 500
pawel.michalek@caseih.com.pl

Przedstawiciel handlowy

Daniel Stopyra
tel.kom. 691 710 106
daniel.stopyra@caseih.com.pl

Przedstawiciel handlowy

Hubert Pietluch
tel.kom. 505 107 025
h.pietluch@kisielagrotech.pl

Dział części zamiennych

Kierownik regionalny

Bartłomiej Baran
Tomasz Miksiewicz
sklep@caseih.com.pl
tel. 17 8510027

woj. lubelskie

FHU KISIEL oddział Świdnik

ul. Piasecka 146
21-040 Świdnik
Tel: 603 672 719

Dział maszyn rolniczych

Przedstawiciel handlowy

Marcin Wilkos
tel.kom. 603 532 482
m.wilkos@kisielagrotech.pl

Dział części zamiennych

Kierownik regionalny

Michał Szewczyk
tel.kom. 603 633 081
m.szewczyk@kisielagrotech.pl

Serwis

woj. świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie

INFOLINIA: 505 175 926

woj. świętokrzyskie, małopolskie

Kierownik serwisu

Robert Ołubiec
tel.kom. 601 358 853
serwis@kisiel.info

Zastępca kierownika serwisu

Mateusz Stęplowski
tel.kom. 512 418 098
serwis@kisiel.info

woj. podkarpackie, lubelskie

Kierownik serwisu

Grzegorz Pachut
tel.kom. 607 053 054
jasionka@kisiel.info

Zastępca kierownika serwisu

Tomasz Miksiewicz
tel.kom. 885 886 136
t.miksiewicz@kisielagrotech.pl

Rolnictwo precyzyjne

woj. świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie

Kierownik regionalny

Michał Szewczyk
tel.kom. 603 633 081
m.szewczyk@kisielagrotech.pl

Dane firmy

Właściciel

Mariusz Kisiel
tel.kom. 515 073 800
mariusz@kisiel.info

Dział Księgowości

Jadwiga Sterna
Tel/fax 41 302 34 20
ksiegowa@kisiel.info

Dział Księgowości

Agata Dolezinska
Tel/fax 41 302 34 20
agata.dolezinska@caseih.com.pl

Rejony

Przedstawiciele Handlowi
Skontaktuj się z nami

P.P.H.U. MARIAN KISIEL

Górno 88, 26-008 Górno

woj. świętokrzyskie

41 302 31 10

41 302 32 10

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem ciągników:
Partnerzy